Bo tylko – po prostu siebie

Prosimy z Moją Piękną B. – pomóżmy Migotkom! Być może nigdy nie poznałabym B i być może dziś nie żyłybyśmy sobie we dwie, gdyby nie to, że – serfując w odmętach Internetu – znalazłam stronę Naszych (B. i moich) Migotek. Moja Piękna Jej Burciowatość – jest malutką starszą Sunią po przejściach. Jest Migotką. Echhhh. Wzruszam się. Jak zawsze, gdy mówię, myślę, piszę o B. Jak zawsze, gdy do Niej przemawiam. Wzruszam się, gdy na Nią patrzę przytuloną, śpiącą. Wzruszam się, gdy B. podaje mi łapkę, gdy rozdaje mi buziaki. Wiem, znów mi ktoś powie, że mam oczy w mokrym miejscu i że ponoć „w tym wieku nie wypada płakać”.
B., Malutka Moja. Jeden wiersz kończy się słowami: „Nie obiecuję Ci wiele, bo tylko – po prostu siebie”. Ja dałam Ci siebie, całe swoje serducho. Już niedługo będzie pół roku, odkąd mamy siebie. Ty wiesz, co zrobiłabym tym od których zaznałaś tyle zła. Ty wiesz, Maleńka, ile dla nas obydwu znaczą Migotki.
Prosimy Was – znajomi i przyjaciele, czytelnicy mrowiska – pomóżmy Migotkom! Jeżeli nie możesz adoptować Psiaka – istnieje przecież tyle innych form pomocy…
Fanpage Migotek: https://m.facebook.com/search/top/?q=fundusz%20migotkowy&tsid=0.23166679475886465&source=result